Dlaczego My? - Domofit

dlaczego my?

specjalnie dla ciebie

bakery

DOMOwe
PIECZYWO

Nasz zespół codziennie wypieka świeże, pachnące oraz pełne smaku pieczywo bezglutenowe z najwyższej jakości mąk.

local

LOKALNE
PRODUKTY

Używamy najwyższej jakości produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców, stosujących naturalne metody produkcji.
Wiejskie jaja z naszych rodzinnych stron, naturalny miód z pobliskiej pasieki, świeże i pełne smaku sezonowe warzywa i owoce, orzechy, nasiona i pestki, kiełki, owoce goji, komosa ryżowa, siemie lniane, amarantus, rośliny strączkowe, szpinak, jarmuż, kasze, awokado, ryby, nierafinowane oleje, masło klarowane, świeże zioła i inne doskonałe produkty zagoszczą w Twoim codziennym jadłospisie.

local
Wake

DOMOwe
SOKI

Nasze poranne, świeżo wyciskane soki to nieprzebrane bogactwo witamin, soli mineralnych i fitozwiązków o leczniczych właściowściach. Oczyszczą Twój organizm ze szkodliwych złogów, poprawią wygląd cery oraz dostarczą energii na cały dzień.

local

DOMOwe
WYROBY

Nie używamy gotowych pół-produktów. Nasi kucharze każde danie od podstaw przygotowują sami. Autorskie sosy, kisiele, puddingi, marynaty, dressingi czy pasty  spowodują, że na dobre rozsmakujesz się w zdrowym żywieniu.

local

umów się na

KONSULTACJĘ Z DIETETYKIEM

Dietetyk

Aleksandra Spychalska

dietetyk, szkoleniowiec, członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki, w swojej pracy z pacjentami dietetycznymi stosuje holistyczne podejście łącząc najnowsze doniesienia medyczne z tradycyjną wiedzą naturoterapeutów. Uczestniczka konferencji naukowych i warsztatów z zakresu nowatorskich metod leczenia dietą. Ceni ruch slow - food i sama uwielbia gotować. Łącząc wiedzę z praktyką prowadzi różnorodne szkolenia i warsztaty dla dorosłych i dzieci. Pracuje w duchu Porozumienia bez przemocy nieustannie szkoląc się w tym kierunku.

icondietetyk@domofit.pl

masz pytania ?

ZAPYTAJ CHEFa

Chef

Jarosław Kowalczyk

Chef kuchni z doświadczenia, zawodu oraz pasji. Od kilku lat prowadzi własną działalność Domofood catering eventowy. Wiele lat spędził poza granicami kraju, gdzie pracując i praktykując u boku najlepszych kucharzy na świecie takich jak Orjan Johannessen doświadczył jak ważna rolę w tworzeniu dania odgrywa produkt. Z szacunku do tradycji oraz tego co naturalne i różnorodne stworzył nową markę cateringu dietetycznego Domofit.

iconchef@domofit.pl
Dostawa na terenie Trójmiasta i Pruszcza Gdańskiego w cenie pakietu!

Ilona
Gdańsk

Dieta czadowa, wszystko pycha, desery totalna miazga!!! Taaaaak, poleeeeecaaaaaam! <3